Оптові постачальники товарів для манікюру - це один з китів, на яких і тримається сфера бьюті-бізнесу. Не так важливо власник ви магазину або маєте свій салон. Якісний постачальник – це не розкіш, а справжня потреба для спокійної та впевненої роботи. Постачальники товарів для манікюру в сучасному світі - це безліч фірм з різним асортиментом і часом розбігаються очі від того, кого ж вибрати. Тут дуже важливо довіритися правильному постачальнику, який не тільки чесно співпрацюватиме з вами, але й пропонуватиме найвигідніші умови роботи.

Купити манікюрні інструменти

 

Оптові постачальники товарів для манікюру – як вибрати свого?

Б'юті Спейс – це інтернет-магазин манікюрного приладдя, який багато років співпрацює з величезною кількістю компаній, будь то манікюрний магазин, салон краси чи б'юті-школа. Головними перевагами Б'юті Спейс є:

 

Досвід роботи

Це понад двадцять років роботи на ринку України, відколи сфера краси розпочала свій професійний розвиток, не тільки, як чоловічі та жіночі перукарні. Це перші постачання в Україну приладдя, яке могло б реалізувати професійний магазин манікюрних товарів, або з яким спокійно міг би працювати елітний салон краси. За всі роки роботи було укладено кілька тисяч взаємовигідних угод та ощасливлено понад мільйон задоволених якісним обслуговуванням покупців.

Індивідуальний підхід

Сьогодні манікюрні товари потрібні не лише стандартним манікюрним салонам. У сучасному світі бьюті-індустрія має безліч різноманітних галузей: салони краси, барбершопи, школи та курси підвищення кваліфікації, магазини, весільні салони, при яких може працювати той чи інший майстер. Звичайно, з кожним працювати за однаковими кейсами та домовленостями не виходить. Саме тому, краще працює індивідуальний підхід, який буде зручний саме вам, а не змусить підлаштовуватися під ті чи інші корпоративні правила постачальника.

Допомога та консультація

Коли фірма має настільки великий досвід роботи, то кожен співробітник стає знавцем у тій чи іншій сфері бьюті-практик. Це дуже зручно, коли ви збираєтеся купити все для манікюру оптом, але не зовсім упевнені чи підійде вам той чи інший товар. Таким чином, співробітники Б'юті Спейс з радістю вас проконсультують та допоможуть обрати найкращий для вас варіант.

Манікюрні товари від постачальника

Якісний товар

Постачальник Beauty Space є офіційним постачальником з усіма відповідними сертифікатами таких фірм як TM Staleks, Olton, Zauber, Niegelon, KDS, Global Fashion, Master Professional, RAIZ, Italwax. Крім того, весь товар перевіряється професіоналами, щоб бути точно впевненими в якості продукції, тому все для манікюру та інших сфер зможуть впевнено використовувати у своїй роботі майстри будь-якого сегменту.

Доступні ціни

Завдяки тому, що Б’юті Спейс працює з кожним із виробників напряму – купити все для манікюру та інших сфер роботи можна за дуже доступними цінами. Часто вони навіть нижчі, ніж на ринку! Це все завдяки тому, що компанія має на меті тривалу співпрацю, а також оптову роботу з клієнтами.

Широкий асортимент

Тут ви можете не тільки все для манікюру купити, але й знайти продукцію, яка використовуватиметься косметологами, майстрами епіляції та шугарингу, барберами та перукарями, а також фахівцями інших галузей.

 

Як купити все для манікюру або почати співпрацю з Бьюті Спейс?

Найлегше зробити замовлення через сайт манікюрні товари beauty-space.in.ua. Це швидкий, легкий та доступний спосіб, а зручна доставка стане приємним доповненням до цього. Мінімальна сума замовлення становить всього 250 гривень, при накладеному платежі з передоплатою 100 гривень, тому ви можете легко замовити потрібну саме вам кількість товару. При замовленні від 3000 грн. повною передоплатою доставка безкоштовна. Доставка по Україні Новою Поштою. До того ж діє постійна гнучка система знижок і бонусів, а також підтримання гарантії на продукцію від виробника.