У процесі роботи майстра нігтьової естетики створюється багато пилових частинок, сміття та шкідливих парів, які не тільки забруднюють робочу поверхню, а й несприятливо впливають на органи дихальної системи. Систематичне вдихання таких дрібних частинок може призвести до того, що у людини з часом можуть виникнути алергічні реакції, запальні захворювання очей або навіть бронхіальна астма.

Спеціальні витяжки для манікюру мінімізують осідання подібних речовин на одязі та меблях. Вони схожі на пилосос, адже засмоктують дрібні частинки та сміття. Без цього механізму складно проводити процедуру нарощування чи подальшу корекцію.

Вытяжка маникюрная

Навіщо потрібна манікюрна витяжка та які вони бувають?

Фахівці компанії Бьюті Спейс допоможуть вам розібратися для чого потрібна манікюрна витяжка. Основні її функції:

Купить вытяжку для маникюра

Збереження чистоти на робочому місці. Чиста поверхня необхідна майстру, адже завдяки цьому унеможливлюється випадкове попадання пилу та блискіток на матеріали під час роботи.
Захист здоров'я майстра та клієнтів. Пил та інші мікрочастинки, особливо якщо дихати ними часто, можуть призвести до алергії, дерматиту, головного болю, розвитку захворювань очей та відділів дихальної системи. 

Комфорт при виконанні роботи після придбання такої техніки для манікюру – очевидний. Витяжка для манікюру професійна потрібна не тільки для підтримки чистоти, але й для захисту дихальних шляхів самого майстра та його клієнтів.

Щоб власникам бізнесу та майстрам-початківцям розібратися, як вибрати витяжку для манікюру, необхідно знати, що вони бувають трьох видів:

настільні;
вбудовані;
підлогові.

Перші – компактні, зручні, мобільні: їх досить просто чистити та транспортувати. Другі – монтуються у стіл, а зручна конструкція забезпечує комфорт для рук клієнтів. Підлогові конструкції за потужністю перевершують інші в кілька разів, але при цьому мають великі габарити. При виборі приладу варто звернути увагу на: розмір, потужність, наявність покриття, що миється, мішків для збору пилу, таймера та функції автоматичного запуску.

 

Яку можна придбати витяжку для манікюру в українського постачальника Beauty Space?

В інтернет-магазині Beauty Space можна купити витяжку манікюрну від бренду Global Fashion або Simei потужністю від 25 до 100 Вт. У каталозі представлені моделі, які відрізняються за ціною, розмірами та експлуатаційними характеристиками. Витяжку для манікюру можна купити в онлайн-режимі або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. У разі потреби менеджери магазину проконсультують та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Купивши обладнання для манікюру від провідних виробників високої якості комфорт вашої роботи збільшиться, а постійних клієнтів стане ще більше. Мінімальна сума замовлення складає 250 гривень. Якщо ви замовите товари на суму від 3000 гривень, ми доставимо їх за вказаною адресою власним коштом.

Манікюрні товари beauty-space.in.ua – це лише оригінальна та якісна продукція, завдяки якій ваш бізнес стане успішним. Ми працюємо без посередників, що позитивно впливає на ціну товарів. Для постійних покупців є приємний бонус – гнучка система знижок.