Акуратний манікюр високої якості просто неможливий, якщо не мати хороших інструментів для його виконання. Щоб довго не шукати необхідне для манікюру, а також придбати матеріали дійсно високої якості, варто зробити замовлення в Б'юті Спейс.

Магазин професійного манікюрного приладдя постійно працює над тим, щоб запропонувати тільки актуальний асортимент товарів високої якості.

 

Манікюрні інструменти: що потрібно купити?

Якщо тільки починаєте пізнавати особливості нігтьового сервісу, то напевно задаєтесь питанням, які інструменти потрібні для професійного манікюру.

 Обов'язково придбати варто: 

пилки;
пушери;
ножиці;
кусачки;
тримери;
бафи.

Професійні інструменти для манікюру включають пилки таких видів:

  • паперові;
  • пластикові;
  • металеві;
  • скляні;
  • керамічні.

Паперові пилки — манікюрні інструменти, які виготовлені зі спеціального картону. Такі моделі мають великий попит у салонах краси, оскільки дозволяють дотримуватися високого рівня гігієнічності. Ці моделі одноразові, отже індивідуальні.

Пластикові легко миються різними засобами, тому активно використовують майстрами нігтьового сервісу.

Купити манікюрні інструменти

Металеві пилки не мають такого попиту, як раніше. Можуть застосовуватись для штучних нігтів. Але для натуральних купувати не варто, оскільки це може стати причиною їхнього розшарування.

Вибираючи все для нігтів для виконання манікюру в домашніх умовах, варто звернути увагу на скляні пилки. Такі моделі можна легко помити, до того ж ними зручно працювати. Керамічні пилки рекомендуються для слабких нігтів.

Якщо потрібно придбати інструменти для манікюру, то обов'язково варто звернути увагу на пушер, який застосовується для видалення кутикули. Одна частина призначена, щоб акуратно відсунути кутикулу, а друга для її очищення.

Щоб купити манікюрні інструменти, що допоможуть з комфортом виконати всі етапи манікюру, варто звернути увагу на ножиці. Вони можуть бути як для нігтів, так і для кутикули. Переплутати їх складно, оскільки перші жорсткіші, тоді як друга модель має більш витончену форму.

кусачки можуть бути як для видалення врослого нігтя, так і для кутикули.

Бафи використовуються для шліфування нігтя. Але використовувати його потрібно акуратно, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

Набір інструментів для манікюру обов'язково повинен включати декоративні пензлики:

точкову;
реасоск;
з тонким та довгим ворсом;
плоску.

Точковий пензлик дозволяє створювати завжди модний дизайн — горошини. Реасоск зовні нагадує віяло, яке використовується для створення розводів. Пензлики з тонким і довгим ворсом дозволяють створювати на нігтьовій пластині красиві візерунки, а також ретельно профарбувати важкодоступні місця. Плоский може стати чудовою заміною, якщо гель-лак представлений з незручним для майстра пензликом.

 

Де придбати все для нігтів за вигідними цінами?

Beauty Space розуміє як непросто підібрати для себе оптимальний набір інструментів, тому пропонуємо придбати готові набори, в яких вже є все необхідне для манікюру.

Щоб оформити замовлення, необхідно вибрати позиції, що сподобалися на сайті, або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Постачальник Beauty Space на ринку вже понад 20 років. Постійно відстежує нових виробників та пропонує на сайті товари, які дійсно варті вашої уваги.

Сайт beauty-space.in.ua спеціально розроблений так, щоб кожній клієнтці було легко інструменти для манікюру купити — все розділено на спеціальні рубрики, асортимент широкий, що дає можливість підібрати варіанти і за ціною, і за іншими індивідуальними потребами.