Лампа для манікюру – це незамінний у роботі майстра інструмент. Колись манікюр був можливий і без них, але в сучасному світі популізувалася технологія гель-лаків, яка значно урізноманітнила та покращила цю галузь і тепер без лампи для манікюру не обійтися. Більше того, технології їх виробництва за дуже короткий час зробили крок значно вперед і тепер існують два види ламп для манікюру: це уф лампа для манікюру, а також лед-лампа для манікюру. Кожному майстру слід знати, чим вони відрізняються і головні їхні переваги. Це не тільки зробить його більш кваліфікованим у сфері бьюті-індустрії, але й матиме величезну практичну користь.

Уф лед лампа

 

Які бувають лампи для манікюру?

Насправді, для багатьох це може стати новинкою, але головний принцип ультрафіолетових і лед-ламп однаковий: вони, по суті, використовують у своїй роботі ультрафіолетові промені, адже саме вони і сприяють затвердінню лаку. Тоді чому між двома цими різними лампами є відмінності та яку краще лампу купити для манікюру? На це впливають одразу кілька аспектів:

 

Головна відмінність

Ці лампи мають різний принцип роботи. Уф-лампи використовують люмінесцентні промені, які розжарюються і завдяки виділеному світлу лак твердне і застигає. У лед-лампах використовуються світлодіоди і світло генерується завдяки електриці, відповідно, тепло не виробляється. Але важливо уточнити, що в деяких лаках фотоініціатори можуть не реагувати на той чи інший вид променів, тому, перш ніж купити лампу для манікюру, краще перевірити їхню сумісність перед покупкою.

Потужність

Тут, насправді, все залежить вже від конкретної моделі, тому не можна сказати, що один вид ламп набагато потужніший за другий. Бувають різні моделі, різного цінового сегмента і відповідно з різними можливостями і завданнями. Набагато краще зважати не на саму потужність, а на поєднання кількох функцій чи факторів. Це буде набагато практичнішим рішенням, адже лампа для манікюру купити можна різних варіантів.

Розмір

Як правило, лед-лампи компактніші і при цьому більш естетичні, ніж трохи більш традиційні ультрафіолетові лампи, які, втім, не припиняють удосконалюватися в таких сферах, як ергономічність і дизайн. Тому, якщо при виборі, яку краще лампу для манікюру купити вам важлива естетична складова – лед-лампи зараз лідирують.

Витривалість та тривалість роботи

Уф-лампи вимагають заміни лампочок через певний час. Як і звичайні лампочки, їх слід правильно утилізувати. Лед-лампи працюють за допомогою діодів, тому їх термін роботи може бути набагато довшим, а рівень витривалості, як правило, вищий і переробляти їх простіше.

Ціна

Завдяки певним перевагам лед-лампи зазвичай дорожчі від уф-ламп, які більш доступні для роботи, як варіант з ціною нижче. Однак все залежить від конкретної моделі, тому яку вибрати лампу для манікюру слід визначати краще під свої потреби, враховуючи плюси кожної моделі.

 

Де купити лампи для манікюру?

Незалежно від того, яку саме лампу ви оберете, важливо також знайти правильного постачальника, який запропонує вам високоякісну продукцію, за розумною ціною та з усіма гарантіями. Постачальник Beauty Space – це компанія, яка понад двадцять років працює з різними б'юті-товарами від відомих світових брендів. Б’юті спейс має всі сертифікати якості, що підтверджують оригінальність, а також демократичні ціни та вигідні пропозиції для тривалої співпраці. Максимально простим та зручним способом через сайт можна замовити манікюрні товари beauty-space.in.ua і незабаром ваша нова покупка радуватиме вас у роботі, а ваші клієнти будуть радіти, дивлячись на результат.