Графік роботи:

ПН-ЧТ: 09:00–19:00

П'ятниця - Вихідний

СБ-НД: 09:00–19:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пінцети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Брови відіграють важливу роль, оскільки за їх допомогою можна зробити погляд виразнішим, а обличчя ще яскравішим. Для того, щоб їх форма була досконалою, варто купити пінцети. З таким інструментом зможете позбутися зайвих волосків, а значить досягти досконалого вигляду обличчя. Підібрати оптимальний варіант пропонується на сайті beauty-space.in.ua.

 

Пінцет для брів: основні різновиди та як вибрати свій варіант?

Пінцет

Пінцети купити пропонується таких видів:

прямий;
загострений;
голчастий;
скошений.

Якщо волоски грубі та товсті, то пінцет для брів найкраще купити із загостреними або рівними краями. Така форма дозволяє краще захопити волоски й точніше їх видаляти.

Якщо брови дуже густі, краще вибрати пінцет зі скошеними краями. Цей варіант є оптимальним, якщо тільки вчитеся вищипувати брови, або потрібна модель, що підходить для домашнього використання.

Купити пінцет для брів тонкий із загостреними голкоподібними краями необхідно, щоб акуратно видаляти врослі волоски. Така модель також є обов'язковою, оскільки дозволяє виконати процедуру, практично не пошкоджуючи шкіру.

Пінцети для брів професійні - косметологи часто вважають за краще працювати пінцетом з підсвічуванням, оскільки такий інструмент дозволяє чітко опрацювати зону.

Якщо вибираєте пінцет для роботи з клієнтами, варто акцентувати увагу на матеріалі, який легко буде переносити часті та інтенсивні очищення.

У каталозі Beauty Space знайдете найоптимальніший варіант для акуратної обробки брів.

Вгору