Кількість
|
Вартість
|
||
|
Косметологічні процедури набирають все більшу популярність. Манікюр і педикюр вимагають особливо ретельної підготовки та дезінфекції. Вже давно пішли в минуле ті часи, коли майстри стерилізували інструменти тільки кип'ятінням або їх протирали спиртом. Зараз з'явилися більш сучасні способи обробки. За принципом здійснення дезінфекції їх можна розділити на основні види: очищення з допомогою високих температур, ультрафіолетових променів, хімічних рідин.
Манікюр і педикюр не можливо виконувати без дотримання вимог безпеки і гігієни, адже кожен майстер несе перед своїм клієнтом відповідальність за його здоров'я. Очищення інструментів складається з наступних етапів:
- дезінфекція спрямована на знищення мікробів;
- механічне очищення;
- стерилізація - процес повного усунення бактерій.
Дезінфекція та механічна очистка виробляються вручну, а потім висушені інструменти занурюються в спеціальний прилад для стерилізації. Слід окремо зазначити, що ці прилади використовуються не тільки в косметології, але і в медицині, а принцип їх дії може бути різним. У цій статті ми розглядаємо кварцові стерилізатори, які застосовуються для обробки манікюрних інструментів.
Кварцовий стерилізатор, принцип роботи та переваги
Кварцовий стерилізатор має ще два додаткових назви: кульковий і гласперленовый. Прилад складається з пластикового корпусу, внутрішня частина якого являє собою колбу циліндричної форми, виконану з жароміцного металу. Колба заповнена кульками з кварцового скла.
Во время работы прибора шарики нагреваются до 250°С, а температура внутри колбы составляет 180-200°С, что вполне достаточно для полной стерилизации инструментов, расположенных в емкости. Для того, чтобы нагреть прибор до максимальной температуры потребуется не более 20 минут. Световые индикаторы показывают на какой стадии работы находится стерилизатор. Зеленый цвет - прибор разогревается, а красный - процесс работы запущен.
Кварцевый стерилизатор предназначен для обработки исключительно металлических инструментов. Предметы помещаются в вертикальном положении во внутрь специальной колбы с шариками и удерживаются там в течении 15-20 секунд. Этого времени вполне достаточно для полной стерилизации, а именно, для уничтожения всех грибков, микробов и вирусов. Такой короткий режим стерилизации позволяет применять прибор даже в условиях большой загруженности. К несомненным достоинствам шарикового стерилизатора относится также его компактный размер, доступная цена, а также быстродействие и простота эксплуатации