Манікюр – це можливість зробити свої руки неймовірно красивими. Все необхідне для манікюру в домашніх умовах або в салоні пропонує постачальник Beauty Space.

 

Матеріали для манікюру: що варто купити, щоб зробити трендовий манікюр 2022?

Щоб образ виглядав досконало, важливо звернути увагу на деталі, зокрема і манікюр.Тренди манікюру 2022

Купити засоби для нігтів необхідно для виконання таких популярних видів манікюру:

френча;

омбре;

нюда;

скіттлс нейлс.

Складно уявити собі лук, місце роботи та інші умови, за яких класичний французький манікюр виглядав би недоречно. Якщо такий манікюр виконаний якісно, його можна буде носити протягом тривалого часу.

Омбре – це гарний перехід одного кольору у відтінки. Такий манікюр потребує певного рівня майстерності. Але відірвати погляд від нього справді складно.

Все більшу популярність має мінімалізм, а з ним і голий манікюр. Після видалення або відсунення кутикули нігті покривають лікувальним покриттям. Косметика для манікюру, виконаного у стилі мінімалізм, передбачає покупку мінімальної кількості засобів.

"Скіттлс нейлс" — оптимальне рішення для тих дівчат, які приходять в салон і протягом тривалого часу ніяк не можуть визначити, якого кольору нігті будуть цього разу. «Скіттлс нейлс — це коли кожен ніготь пофарбований у різні кольори.

 Трендовий манікюр 2022 – це такі дизайни: 

  • аnimal-принт;
  • акцент на великому пальці;
  • декор фольгою;
  • написи на нігтях;
  • янтарні нігті.

Гостроту animal-принт можна регулювати: це може бути досить яскравий манікюр, або лише злегка нагадувати забарвлення дикої тварини. Все це залежить від особистих уподобань.

Щоб зробити такий манікюр, необхідно придбати гель-лаки відповідних відтінків. Також можна доповнити образ золотим глітером, щоб руки виглядали ще красивішими.

Майстри нігтьового сервісу цього сезону активно пропонуватимуть зробити акцент на великому пальці. Таке рішення дійсно цікаве, оскільки надає цікавості манікюру, навіть якщо вибрали досить простий і непомітний колір. На великому пальці може бути абсолютно різний декор — як стрази й аплікації, так і геометричний малюнок. Для створення такого декору необхідні такі матеріали для манікюру, як наклейки або тонкий пензлик.

Написи на нігтях – тренд, який справді приверне на себе увагу. Зовсім необов'язково, щоб це були глибокі думки. Це може бути лише натяк на напис.

Декор фольгою дозволить зробити справді яскравий манікюр, який засяє на вечірці або під час святкування. Щоб порадувати себе чи своїх клієнтів таким манікюром, необхідно придбати спеціальну фольгу.

Бурштинові нігті — чудове рішення в осінній період, який дозволить надихнутись красивими фарбами природи й бути з нею в унісон. Косметика для нігтів для бурштинових нігтів — це лак відповідного кольору та магніт, щоб створити гарний блиск.

Професійна косметика для нігтів представлена на сайті Beauty Space.

 

Купити матеріали для манікюру: чому варто зробити замовлення на сайті Beauty Space?

Щоб купити косметику для манікюру за найвигіднішою ціною, варто зробити замовлення на сайті beauty-space.in.ua.

У каталозі знайдете все, що дозволить створити акуратний та трендовий манікюр:

  • лампи;
  • пилочки та ножиці;
  • різні за кольорами гель-лаки;
  • блискітки, фольгу та інший декор;
  • праймери та бази.

Якщо необхідно купити матеріали для манікюру, варто зробити замовлення на сайті Beauty Space.