Кожній жінці важливо виглядати досконало. Створити вишуканий образ, не приділивши уваги нігтям, просто неможливо. Щоб цього досягти, рекомендується придбати манікюрні товари, які дозволяють легко надати нігтям справді розкішного вигляду.

Щоб придбати все необхідне як для професійного манікюру, так і для роботи в домашніх умовах, варто зробити замовлення в Beauty Space.

 

Як доглядати за нігтями: що для цього варто придбати?

Для того, щоб нігті завжди були у відмінному вигляді, необхідні такі манікюрні приладдя:

ножиці для нігтів;
кусачки або ножиці для видалення кутикули;
пилка;
бафіки;
пушер;
ванна для манікюру.

Цього набору цілком достатньо, щоб привести нігті до ладу, навіть у домашніх умовах. Догляд за нігтями передбачає виконання класичного чи європейського манікюру. Перший варіант передбачає видалення кутикули, а другий лише її відсування.

Ванночка для манікюру знадобиться, якщо віддаєте перевагу обрізному манікюру. У неї достатньо налити теплої води, додати кілька крапель улюбленої олії для догляду за шкірою рук, опустити руку та почекати кілька хвилин. І лише потім переходити до видалення кутикули. Після таких дій зробити це буде набагато простіше.

 

Пушером відсувається кутикула, а потім видаляється спеціальними ножицями або кусачками.

Пилка також вимагає особливої уваги, оскільки від цього залежить чіткість форми нігтя та його довжина.

Як доглядати нігті, щоб ще більше не погіршити ситуацію?

 Важливо правильно підібрати пилку. До основних видів відносять: 

  • металеві;
  • пластмасові;
  • скляні;
  • керамічні;
  • паперові.

Перш ніж купити все для манікюру, варто оцінити переваги та недоліки кожного варіанту. Металеві пилки застосовуються все рідше, оскільки часто стають причиною розшарування нігтя. Основна їхня перевага — мала ймовірність деформування інструменту, навіть в умовах частого використання.

Пластмасові – товари для манікюру, які можна побачити у професійних салонах, оскільки їх легко мити, стерилізувати та вони досить міцні.

Якщо необхідно все для манікюру купити для професійного використання, досить паперових пилочок. Вони індивідуальні, оскільки застосовуються одноразово.

У домашніх умовах часто можна побачити скляні моделі. Вони є оптимальним рішенням, якщо нігті слабкі та розшаровуються. До того ж їх легко можна помити, а отже підтримувати високий рівень гігієнічності. Але при активній роботі вони не дуже комфортні, оскільки легко можуть розбитися.

Керамічні пилки — оптимальний варіант, який поєднує в собі найкращі характеристики кожного виду.

Знаючи, як правильно доглядати за нігтями, набагато простіше буде підтримувати їх красивий вигляд, навіть самостійно.

Якщо необхідно купити все для нігтів, то варто зробити замовлення в Б'юті Спейс, оскільки тут пропонується широкий асортимент.

 

Купити все для манікюру: чому варто зробити замовлення у Beauty Space?

На сайті beauty-space.in.ua представлені такі товари:

різна техніка для манікюру;
аксесуари;
інструменти;
косметика для манікюру.

Магазин матеріалів для манікюру Б'юті Спейс пропонує в каталозі лампи, фрезери, інструменти для стерилізації, манікюрні витяжки – групи товарів, з якими набагато зручніше працювати. Якщо купуєте товари, щоб працювати з клієнтами, без такого обладнання просто не обійтися. Вони дозволять надати рівень обслуговування як у салоні, навіть якщо маєте невеликий особистий кабінет для роботи.

Постачальник Beauty Space пропонує купити все для манікюру за вигідною ціною, оскільки працює безпосередньо з постачальниками. Оскільки на ринку вже понад 20 років, то точно знає на товари, яких брендів справді варто звернути увагу.

Купити матеріали для манікюру можна як в роздріб, так і в оптом. Для оптових замовлень додатково пропонуються знижки.