Витяжки для манікюру – пристрій, який стає незамінним не лише в салонах, але й за домашньої практики. Манікюрна витяжка набула своєї шаленої популярності через те, що частинки пилу після підпилювання або інші дрібні деталі часто заважають роботі. До того ж, вдихання таких частинок шкідливе для здоров'я як майстра так і клієнтів, а ще частина клієнтів або співробітників можуть мати проблеми з диханням, на кшталт астми або алергії на пил. Витяжка манікюрна стала елегантним вирішенням обох цих проблем. Хороша, якісна професійна витяжка для манікюру не займає багато місця, органічно вписується в інтер'єр, а найголовніше: повністю позбавляє проблем, пов'язаних з великою кількістю дрібних частинок і пилу.

 

Як вибрати витяжку для манікюру правильно?

Купити витяжку для манікюру

Для багатьох те, як вибрати витяжку для манікюру, здається складним завданням. Багато варіантів і можливостей залишає в розгубленості, який з них буде кращим. Однак, купуючи обладнання для манікюру в першу чергу потрібно звернути увагу на:

потужність;
кількість шуму;
можливість міняти резервуари для пилу.

Також купити витяжку для манікюру можна різних видів та розмірів. Вони зазвичай поділяються на:

Настільні

Маленькі бюджетні моделі, які не займають багато місця та їх дуже зручно переносити. Купити манікюрну витяжку такого типу буде дуже зручно майстру, який працює вдома у клієнтів та потрібно постійно змінювати локацію роботи.

Міні

Компактний пилосос, який кріпиться до чогось. Також дуже зручний у перенесенні з місця на місце, не займає багато простору, як правило, не має великої потужності.

Вбудовані

Зазвичай вони монтуються в робочі столи, мають високу потужність і швидко працюють. Купити манікюрну витяжку, вбудовану в стіл, буде відмінним рішенням для салону краси, але варто розуміти, що переміщувати її можна тільки разом зі столом.

Зі змінними фільтрами або одним фільтром

Відмінне рішення для місця, де дуже висока кількість клієнтів та пил збирається дуже швидко.

Підлогові

Витяжки для маникюру

Дуже великий пристрій, який ставиться на підлогу. Має велику потужність, але також займає багато місця, тому таку купити манікюрну витяжку найкраще для просторих приміщень, щоб працювати було комфортно.

Всі ці прилади відрізняються один від одного різними розмірами, а також потужністю та можливістю мати ті чи інші додаткові функції. Такий широкий вибір забезпечує різноманітність, можливість вибрати щось своє та знайти ідеальну саме для себе модель. Але варто пам'ятати, що купити обладнання для манікюру варто ще від професійного виробника, що забезпечить довгу та якісну роботу вашого пристрою.

 

Де придбати витяжку для манікюру від якісного виробника?

Постачальник Бюті Спейс – компанія з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи у сфері бьюті-інструментів для найрізноманітніших салонів України. Це сертифіковані, професійні товари від відомих фірм високої якості, які дуже допомагають у роботі та роблять її легше, швидше та приємніше. Крім того, Beauty Space пропонує дуже вигідні умови для співпраці, акції та знижки постійним клієнтам, а також дуже низьку вартість мінімального замовлення, щоб клієнту було зручно замовити те, що саме потрібно йому. Замовивши манікюрні товари beauty-space.in.ua ви також отримаєте швидку доставку, що незабаром дасть вам можливість радіти новим придбанням та активно використовувати їх у роботі.