Техніка для манікюру – незамінний помічник у роботі кожного майстра. Вона не тільки допомагає працювати якісніше, швидше, легше і технологічніше, але відкриває можливості для вивчення нових технік та подальшого розвитку. Цілком очікувано, що з часом з'являються все більше новинок на ринку, які є помічниками для майстрів на тому чи іншому етапі роботи. Одна із таких: фрезер для манікюру. Цей інструмент одразу став фаворитом у деяких майстрів, але дехто все ще не готовий його використати. Але щоб розуміти, що саме собою являє фрезер манікюрний і які його плюси в роботі потрібно краще розібратися в технології апаратного манікюру.

 

Фрезер для манікюру - нове слово в індустрії нігтьового сервісу

Фрезер для манікюру – спеціальний, електричний апарат з насадками, що швидко обертаються, завдяки якому можна зняти гель-лак, коригувати форму нарощених нігтів, видаляти кутикулу, полірувати нігтьову пластину, шліфувати, вирівнювати і, в цілому, він буде незамінним помічником у роботі. До того ж, потужніші моделі відмінно справляються з такою частиною педикюру, як видалення мозолів. Купити фрезер для манікюру - значить дуже прискорити і полегшити собі роботу без особливих витрат і тривалого навчання, адже те, як робити апаратний манікюр для багатьох досвідчених майстрів стає зрозуміло, якщо не інтуїтивно, то після прочитання інструкції.

Як користуватися фрезером?

На вибір фрезера впливають кілька факторів.

В цілому, апарати можна розділити на два типи залежно від їхньої потужності:

Перший має потужність від 30 до 60 Вт та швидкість до 35 000 оборотів.
Другий має швидкість від 60 до 100 Вт та швидкість до 45 000 оборотів.

 Обидва види можна використовувати в манікюрі, і вони є універсальними, проте купити фрезер другої моделі підійде для великих навантажень, на кшталт догляду за стопами, так як він більш потужний і точно не зламається від такої постійної роботи.

Якщо збираєтесь купити фрезер для манікюру варто звернути особливу увагу на:

Купити фрезер

Ручку

Ручка має бути металевою і мати цанговий затискач. Це забезпечить вас міцним інструментом, який не зламається від тих чи інших навантажень. У професійній роботі з великою кількістю клієнтів варто уникати пластику.

Правильну швидкість

Якщо в роботі фрезер використовується тільки для рук, то можна фрезер купити з меншою потужністю. Для того, щоб робити педикюр підійде найпотужніша модель.

Якість моделі

Коли ви плануєте замовити обладнання для манікюру, дуже важливо, щоб корпус при роботі не скрипів і не перегрівався, тому варто вибирати тільки перевірені моделі якісного виробника з гарантією та відгуками від покупців.

Додаткові функції

Зараз багато моделей оснащені додатковими функціями, які можуть стати в нагоді в роботі, але слід вибирати те, що саме вам буде корисно.

 

Де придбати фрезер для манікюру від якісного виробника?

Незалежно від того, яку модель фрезера ви віддасте перевагу дуже важливо, щоб це був сумлінний виробник з гарною якістю. Товари для манікюру Beauty Space – це оригінальна продукція від світових брендів із наявністю всіх сертифікатів якості. Крім того, Бьюті Спейс пропонує не лише якісні товари, а й приємну оптову ціну на них, а також класні умови для тривалої співпраці та знижки для постійних клієнтів. В незалежності від того, наскільки великий у вас бізнес або майстер, який працює сам на себе, можна замовити швидко, вигідно і легко манікюрні товари beauty-space.in.ua.