Майстер манікюру – цікава та творча професія. Щоб успішно почати її пізнавати, необхідно придбати набір інструментів та косметики для нігтів.

Щоб техніка для манікюру справді лише тішила в роботі, рекомендується вибирати постачальника, який на ринку вже давно, і пропонує великий асортимент товарів лише високої якості.

Постачальник Б'юті Спейс на ринку вже понад 20 років, тому тут знайдете лише найкращу техніку для манікюру.

 

Обладнання для манікюру: що варто придбати новачкові?

Обладнання відіграє важливу роль, оскільки вимагає більших фінансових витрат, ніж на розхідники.

Вибираючи обладнання для манікюру, варто звернути увагу на:

лампи для сушіння гель-лаку;
підлогові або настільні лампи денного світла для комфортної та чіткої роботи;
стерилізатори;
фрезер для обробки нігтьової пластини.

Купити техніку для манікюру

Обладнання для манікюру та педикюру має бути високої якості, навіть якщо ви тільки на початковому етапі вивчення особливостей нігтьового сервісу. Моделі ламп для сушіння гель лаку від не перевіреного китайського виробника можуть часто перегріватися, а отже знадобиться більше часу на виконання манікюру. Також таке обладнання може викликати неприємні відчуття у клієнта під час просушування гель-лаку.

Низькоякісні стерилізатори можуть виконувати поставлене завдання неповноцінно, а дешевий фрезер нерівномірно знімати покриття гель-лаком та інше.

Професійна техніка для манікюру дозволяє передбачити можливість короткого експлуатаційного терміну придбаних моделей, а також створить оптимальні умови для виконання манікюру високої якості.

Перш ніж придбати обладнання для манікюру, варто звернути увагу на важливі особливості.

Настільна лампа повинна мати один з режимів — денне світло, оскільки цей варіант комфортний для роботи.

Вибираючи лампу для сушіння гель-лаку, рекомендується спочатку оцінити її потужність: чим вона більша – тим швидше час сушіння. Також показник потужності важливий через те, що деякі гелі та гель-лаки вимагають певної кількості ватів. Найбільш популярними є гібридні лампи потужністю 24-52 Вт.

Щоб робити манікюр клієнтам безпечно, зберігати інструменти необхідно в UV-шафі, яка повністю їх знезаражує. Стерилізатор може бути кварцовим, який особливо рекомендується для салонів з великим потоком клієнтом, оскільки ретельно обробляє інструменти. А також ультрафіолетовим, який має не менший попит, завдяки невисокій вартості. Але інструменти необхідно буде додатково обробити знезаражуючими засобами.

Вибираючи фрезер необхідно врахувати кількість обертів, потужність блоку та захист від перевантажень.

Знаючи, яка потрібна техніка для манікюру, набагато простіше почати освоюватись у новій професії. 

 

Професійна техніка для манікюру: у чому переваги оформлення замовлення у Beauty Space?

Інтернет-магазин Beauty Space пропонує придбати все необхідне для виконання манікюру, пропонуючи:

можливість замовити товари як телефоном, так і на сайті;
придбати товари оптом та в роздріб;
професійну консультацію спеціаліста;
можливість зробити вигідне придбання, оскільки працює без посередників.

Вкладення у професійне обладнання швидко окупають себе протягом короткого часу. А спроби заощадити гроші на такій покупці часто стають причиною незручності у роботі та неможливості виконання своїх професійних обов'язків на високому рівні.

До рішення купити техніку для манікюру варто підходити відповідально та ґрунтовно розібравшись у питанні, оскільки від цього безпосередньо залежить комфорт виконання роботи та якість зробленого манікюру.

Щоб замовити обладнання для манікюру, переходьте на сайт інтернет-магазину Beauty Space.