Можна довго переглядати різні відео по манікюру, проходити курси та навчання, але професійним майстром не стати, якщо в арсеналі не буде відповідних інструментів і розхідників. Щоб придбати все необхідне для комфортної роботи, варто перейти на сайт beauty-space.in.ua.

 

Інструменти для манікюру: що потрібно придбати?

Професійні товари для манікюру обов'язково повинні містити:

Товари для професійного манікюру

пилки;
пушери;
бафи;
кусачки;
кисті різних форматів;
лампу для сушіння гель-лаку;
настільну або підлогову лампу для комфортної роботи з режимом денного світла;
фрезер для швидкої обробки нігтьової пластини;
витяжку;
стерилізатор.

Для роботи майстром манікюру однозначно знадобляться пилочки. Рекомендується звернути увагу на:

  • пластикові;
  • керамічні.

Купити інструменти для манікюру такі як пилки пропонується на сайті beauty-space.in.ua зі змінними файл-дисками для них. 

Бафи — інструменти для манікюру, які необхідні для полірування нігтя. Рекомендується не використовувати їх занадто часто, а також інтенсивно, щоб передбачити ймовірність травмування нігтя.

Кусачки дозволяють легко видалити кутикулу.

Пензлики різних розмірів знадобляться для створення красивого декору. Пензлик без ворсу потрібний для створення горошин. Для красивих розводів необхідно купити пензлики з пишним ворсом.

Інструменти та матеріали для манікюру та педикюру — складний вибір, оскільки від цього залежить швидкість та якість виконання.

Щоб придбати товари для професійного манікюру швидко, варто зробити замовлення в Beauty Space.

 

Матеріали для манікюру: що входить у список найважливіших? 

Розхідні матеріали для манікюру — це косметика для нігтів, яка дозволить отримати яскравий колір, а також, щоб такий пігмент відмінно тримався на нігті. До них відносяться такі засоби:

праймер;
база;
гель-лаки;
рідина для зняття кольорового покриття;
олію для кутикули;
засіб для видалення кутикули;
рідину для зняття липкого шару.

 

Праймер — засіб, який сприяє знежирюванню нігтя. Тоді як база необхідна для оптимального зчеплення нігтьової пластини з гель-лаком.

Гель-лаки — це кольорове покриття для нігтя. Пропонуються у великому асортименті, тому кожен може підібрати оптимальний для себе варіант. 

Купуючи, матеріали для манікюру, не варто забувати про допоміжні рідини. Багато майстрів для зняття кольорового покриття використовують фрезер. Але на початку не завжди є можливість придбати все необхідне обладнання, і тоді варто купити спеціальний засіб для зняття гель-лаку.

Олія для кутикули — важливий засіб для рук. Олія пом'якшує кутикулу, зволожує її, що в результаті спрощує процес її видалення. Для того, щоб її максимально швидко і правильно видалити, також пропонується спеціальний засіб.

Рідина для зняття липкого шару — не обов'язковий товар, оскільки деякі виробники пропонують топи, які його не утворюють.

Щоб придбати все необхідне швидко і легко, рекомендується вибрати манікюрний магазин, який має широкий асортимент товарів. Таким є магазин манікюрного приладдя Beauty Space.

 

Все для манікюру оптом: чому варто зробити заказ в Beauty Space?

Постачальник Beauty Space пропонує придбати товари, як у у роздріб, так і оптом.

Щоб купити все для нігтів, варто зробити замовлення в Beauty Space, який пропонує такі переваги:

  • великий асортимент товарів;
  • можливість скористатися результатами досвіду роботи понад 20 років;
  • купити матеріали для манікюру разом з менеджером по телефону, що дозволяє точно придбати все необхідне для комфортної роботи;
  • надання на сайті товарів тільки від перевірених виробників, що гарантує високу якість;
  • робота з постачальниками напряму, що дозволяє запропонувати найвигідніші ціни.

Якщо необхідно купити товари для професійного манікюру, то однозначно варто зробити замовлення на сайті інтернет-магазину Beauty Space.